Здравей Гост

Без билет

• 4 Отговора
  • 2263 Прегледи
*

Неактивен tanya

• 917
Без билет
« -: Октомври 29, 2011, 11:57:33 pm »
За втори път в рамките на месец, два сънувам, че се возя в метро, минава контрола, а аз нямам билет. Всички се обръщат и ме гледат, а аз умрях от срам. Бъркам си в джоба да си платя глобата, обаче се оказва, че нямам и пари... Какво може да значи, според вас  ???

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
Re: Без билет
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2011, 12:02:48 am »
За втори път в рамките на месец, два сънувам, че се возя в метро, минава контрола, а аз нямам билет. Всички се обръщат и ме гледат, а аз умрях от срам. Бъркам си в джоба да си платя глобата, обаче се оказва, че нямам и пари... Какво може да значи, според вас  ???

Очакваш ли някакво разрешение? ::) Нещо в което не си сигурна...По принцип билета означава , че търсиш решението извън себе си...Липса на сигурност....

*

Неактивен tanya

• 917
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2011, 12:09:04 am »

Очакваш ли някакво разрешение? ::) Нещо в което не си сигурна...По принцип билета означава , че търсиш решението извън себе си...Липса на сигурност....
Благодаря, Марая  :-* Периода е точно такъв - несигурност в това, какво да предприема  :-*

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2011, 12:22:33 am »

Благодаря, Марая  :-* Периода е точно такъв - несигурност в това, какво да предприема  :-*

Тренирай се с дребни неща...Опитай с нещо по-малко...,за да добиеш увереност в себе си..Иначе няма как да се случи..Факта , че са липсвали и пари и , че става дума за глоба е показателен...,че всичко зависи от теб! Живота си е твой...повярвай му...,прегърни го..вдигни глава и тръгни смело напред...Останалото е зависимост от другите...Раждаме се сами и си отиваме сами...,така...,че повярвай в себе си и в силата в теб! :-*
Успех!

*

Неактивен tanya

• 917
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2011, 01:19:02 am »
Благодаря  :58: