Здравей Гост

Партньорска астрология - синастрия

• 30 Отговора
  • 6345 Прегледи
*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
Re: Партньорска астрология - синастрия
« Отговор #15 -: Юни 26, 2011, 07:55:45 pm »
Таня...,няма я слънце картата..... ::) ???

*

Неактивен tanya

• 917
« Отговор #16 -: Юни 26, 2011, 08:00:29 pm »
Наистина не знам, как дая кача  :'( В Астрокома има опция изпрати - пратих я на моя имейл, от там запазих файла в компютъра и го прикачих тук. Какво да направя  ???

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #17 -: Юни 27, 2011, 08:34:49 pm »
Наистина не знам, как дая кача  :'( В Астрокома има опция изпрати - пратих я на моя имейл, от там запазих файла в компютъра и го прикачих тук. Какво да направя  ???

Свали я на компа си и след това можеш да я прикачиш директно тук... ;)

*

Неактивен tanya

• 917
« Отговор #18 -: Юни 28, 2011, 09:54:19 am »
Марая, успях  :-* Часът на раждане на Х не ми е известен, затова напаснах АЦ Везни

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #19 -: Юни 28, 2011, 02:03:32 pm »
Стимулираща връзка... ::) Доста интересни отношения...опозето на венерите как го чувстваш.... ;)

*

Неактивен tanya

• 917
« Отговор #20 -: Юни 28, 2011, 02:37:43 pm »
Стимулираща връзка... ::) Доста интересни отношения...опозето на венерите как го чувстваш.... ;)
Като допълващи се.. Много страст имаше в тази връзка, но приключи... за добро или зло...

« Отговор #21 -: Октомври 02, 2018, 12:10:27 pm »
А венера квадрат АС ?

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #22 -: Октомври 04, 2018, 03:17:19 pm »
чия е Венерата , от кой дом идва квадратурата , каква е Венерата , какви достойнства има ?

*

Неактивен sonia

• *
  • 15
« Отговор #23 -: Октомври 23, 2018, 09:52:56 am »
 :( Здравейте,
Ретроградното лято мина страхотно за мен, но откакто и Венера е ретро внезапно нещата станаха много зле...С моя стелиум в Скорпион, Венера и Луна пак там...любовните въпроси здраво ме разтърсват...
Моля за мненията Ви по синастрията, която ще кача. А също и композита. Отделно от това се чудя . всички  ли имат проблеми във връзките си по време на ретро венера, кои устояват? При мен на ретро венера винаги е много много зле ???

*

Неактивен sonia

• *
  • 15
« Отговор #24 -: Октомври 23, 2018, 09:56:51 am »
 ??? Кой знае защо се е прикачил само композита.А ето я и синастрията..

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #25 -: Октомври 23, 2018, 12:35:38 pm »
:( Здравейте,
Ретроградното лято мина страхотно за мен, но откакто и Венера е ретро внезапно нещата станаха много зле...С моя стелиум в Скорпион, Венера и Луна пак там...любовните въпроси здраво ме разтърсват...
Моля за мненията Ви по синастрията, която ще кача. А също и композита. Отделно от това се чудя . всички  ли имат проблеми във връзките си по време на ретро венера, кои устояват? При мен на ретро венера винаги е много много зле ???

От 10.09.18г. планетата Меркурий ще изчезне сякаш , ще се скрие от погледите ни до 10.12.18г .Ще изгрее на небето в 06 часа сутринта.

От 08.10. 18г. до 05.11.18г. Венера ще бъде невидима.

Същата участ следва и щедрият Юпитер от 19.11 до 3.12.18г.

Меркурий се свързва с комуникации , контакти , реч , слово , Венера с партньори , любов , ценности.
И двете планети ще бъдат невидими през октомври. А за невидимите планети се казва , че  са на съвещание при боговете.
Темите свързани с аналогиите на Меркурий и Венера ще бъдат чувствителни през октомври.

Ето защо бъдете повече от внимателни и дипломатични през периода.

Само R не е достатъчно , ами и невидима.... :)

*

Неактивен sonia

• *
  • 15
« Отговор #26 -: Октомври 23, 2018, 08:21:09 pm »
E, ....щом са  на съвещание при боговете, да се надяваме отново, че и този път ще вземат правилните решения /вместо нас/. Благодаря Марая! И все пак, изкушавам се да питам още..ако не беше този ретрограден парад, то поне синастрията ни  бива ли я? Знам че ще отговориш в шеговит и лаконичен стил, че примерно всяка синастрия си я бива .. :), има ли признаци на дълготрайност в тази връзка? Уморих се да започвам отначало... :'( :D
« Последна редакция: Октомври 23, 2018, 08:39:16 pm от sonia »

*

Неактивен sonia

• *
  • 15
« Отговор #27 -: Октомври 23, 2018, 08:49:43 pm »
А тук вече  само и изключително от  любознателност бих искала да Ви попитам какво не и  е наред на тази синастрия ? Това е една моя несъстояла се връзка. С човека  се разбираме прекрасно, при това от години и той чудесно го знае, но все бяга . След това се появява за кратко ...и пак отново...И така работата все остава недовършена.  ??? А са налице толкова признаци за сериозна връзка..дори брак!?

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #28 -: Октомври 23, 2018, 11:22:03 pm »
Аз не виждам предпоставка за брак и дълга връзка в тази синастрия.

Виждам обаче взривоопасен сексуален аспект на Венера с Уран. Този аспект дава внезапно започване на връзка при това приятелска и сексуална ...внезапно приключване и внезапно започване. До тук...
За приказките по Меркурий -да има ментални отношения. Но само това за брак не стига.

За брак се търсят  аспекти м/у лични планети . Луна- Сатурн в каре никога не дава брак по мои наблюдения. Слънце-Венера в квадратура също. Винаги Луната и Венерата в тази ситуация са неудовлетворени.

Тази карта я гледам по тропикал. Вероятно по сидерал ще излязат други неща...
« Последна редакция: Октомври 23, 2018, 11:26:36 pm от Марая »

*

Неактивен sonia

• *
  • 15
« Отговор #29 -: Октомври 24, 2018, 02:28:06 pm »
 Цитат на Марая: "Луна- Сатурн в каре никога не дава брак по мои наблюдения. Слънце-Венера в квадратура също. Винаги Луната и Венерата в тази ситуация са неудовлетворени."
...горното ме заля със студена вода.. Предполагам Марая, че с това отговаряш и на първи я ми пост, който касае настоящата ми връзка ? ...Добре не брак, но поне съжителство, или по -интензивна връзка ??? Чудя се и за квадрат на Венера и Луна..Изкушавам се да качвам още и още синастрии, стига да има кой да ги гледа и обяснява, но се притеснявам да не е прекалено, аз без друго съм -склонна към излишества. Сигурно има такива теми, и със сигурност много от нас дилетантите са чели много по въпроса, но има толкова много информация...че накрая става пълна каша.. а не на всеки му е дадено да я разбира астрологията. Затова се възползвам да черпя знание на готово :-[, ако е удобно, и то от хора, които наистина могат! Уместно ли е да кача още синастрии, или да помоля за друго ..Кои аспекти са един вид гаранция, или кога е по- сигурно, че една връзка ще е стабилна ? И обратно кои сочат  непреодолими проблеми ?
...ето и още една от мен ...ако не друго това поне са реални примери от живота..