Здравей Гост

Съвети от Марая

• 141 Отговора
  • 24634 Прегледи
*

Неактивен Марая

• 7964
  • ПРОСТО МАРАЯ!
Re: Съвети от Марая
« Отговор #135 -: Ноември 30, 2018, 12:44:48 pm »
Да, гинекологични проблеми...имам ги от край време и как не, при липса на връзка. Колкото и да не ми се иска, ясно ми е че това ще е проявлението занапред с тр. плутон в шести.

Ти имаш новолуние в солара, всъщност луната е балсамична и в критичен градус, но дори и така пак дава проявление като новолуние и маркира начало на нещо ново.

п.п. срещата с бивш и според мен е вероятна - имах марсов възврат наскоро, марс в тригон с ретроградна венера, а натално марс е в седми.

Сладурка ,

Аз мисля , че сега е времето да решиш проблемите свързани със шести дом. Тук не визирам само здравето , а всичко което е свързано с него.

От друга страна това може да подскаже също и проблеми с партньори - всякакви. Скрити неизказани неща , врагове на партньорите при това мощни , които да те засегнат по един или друг начин.

Ами... при мен има точен съвпад на тр. Юпитер с нат. Меркурий . Венера в първи соларен...

Виж. Ще се радвам на коментар :-*

« Отговор #136 -: Ноември 30, 2018, 06:58:05 pm »
Марая, аз гледам солара като самостоятелна карта, така и не се научих да я тълкувам наложена към натала. Освен това като разглеждам карти почвам от прогресиите, според мен те са най-важни (затова и питах за липсата на активност в прогресивната карта). Имам ти данните та си позволих да погледна твоите:

Имаш силен акцент на 2-8 домове, марс и остта 6-12 дом. Прогресивният ти асцедент прави съвпад с натален марс във втори, което точно кореспондира с новолунието в съвпад с юпитер във втори соларен. Прогресивната ос мц иц е влязла в 12-6 дом и прогресивно иц е върху наталната луна в шести дом, луната управлява осми дом. А ти си асцедент скорпион. Освен това пр. луна е в овен, марсов знак, а и пр. марс е в края на знака.
Марс управлява първи и дванайсти, а както казах пр. мц е в 12ти. Пари ще даваш и ще вземаш във връзка с институции, големи корпорации или пък някакви благотворителни инициативи. Струва ми се твърде вероятно последното, защото и тр. Нептун ти е на ИЦ, а той е естествен управител на 12-ти дом.

Не изключвам и кардинални промени (марс в кардинален знак и пр. асцедент също) свързани или с децата или на любовния фронт, защото марс ти е управител на асцедента и пети дом, а и пр. луна е там.

Бизнес пътуването по солара което имаш предвид сигурно ще е успешно, меркурий е ретро в солара както в натала и управлява девети соларен.И съвпадът със соларна луна, която управлява соларно мц може да доведе до по-големи промени отколкото очакваш.

Соларната луна е в критичен градус и в съвпад с наталния асцедент – много промени, свързани с чужбина заради съвпада с юпитер и меркурий, който управлява девети соларен. Критичните градуси в солара ги свързвам с нещо, което не очакваме, искаме друго, но после получаваме нещо различно, което по си е струвало в дългосрочен план.

Ами това е от мен, не знам дали нещо ще ти е полезно, напоследък не мога да улавям добре „цялата” картина на хороскопа.

*

Неактивен Марая

• 7964
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #137 -: Ноември 30, 2018, 07:14:18 pm »
Марая, аз гледам солара като самостоятелна карта, така и не се научих да я тълкувам наложена към натала. Освен това като разглеждам карти почвам от прогресиите, според мен те са най-важни (затова и питах за липсата на активност в прогресивната карта). Имам ти данните та си позволих да погледна твоите:

Имаш силен акцент на 2-8 домове, марс и остта 6-12 дом. Прогресивният ти асцедент прави съвпад с натален марс във втори, което точно кореспондира с новолунието в съвпад с юпитер във втори соларен. Прогресивната ос мц иц е влязла в 12-6 дом и прогресивно иц е върху наталната луна в шести дом, луната управлява осми дом. А ти си асцедент скорпион. Освен това пр. луна е в овен, марсов знак, а и пр. марс е в края на знака.
Марс управлява първи и дванайсти, а както казах пр. мц е в 12ти. Пари ще даваш и ще вземаш във връзка с институции, големи корпорации или пък някакви благотворителни инициативи. Струва ми се твърде вероятно последното, защото и тр. Нептун ти е на ИЦ, а той е естествен управител на 12-ти дом.

Не изключвам и кардинални промени (марс в кардинален знак и пр. асцедент също) свързани или с децата или на любовния фронт, защото марс ти е управител на асцедента и пети дом, а и пр. луна е там.

Бизнес пътуването по солара което имаш предвид сигурно ще е успешно, меркурий е ретро в солара както в натала и управлява девети соларен.И съвпадът със соларна луна, която управлява соларно мц може да доведе до по-големи промени отколкото очакваш.

Соларната луна е в критичен градус и в съвпад с наталния асцедент – много промени, свързани с чужбина заради съвпада с юпитер и меркурий, който управлява девети соларен. Критичните градуси в солара ги свързвам с нещо, което не очакваме, искаме друго, но после получаваме нещо различно, което по си е струвало в дългосрочен план.

Ами това е от мен, не знам дали нещо ще ти е полезно, напоследък не мога да улавям добре „цялата” картина на хороскопа.

уау....много благо-даря :-* Това е доста труд и писане... :-*

като цяло имотни грижи и занимавки...проблеми с майка ми и брат ми. опити да ми вземат онова , което ми се полага от баща ми. ИЦ/Луна...сложих край на отношенията...и така.

Спрях да очаквам...Моята адвокатка ми каза нещо , което ме изуми и вразуми: ***активни деца- пасивни родители и обратното пасивни деца- активни родители***.

Та...обръщам го на круизи и кеф. Приключих с битки и войни..по-лежерно и това е.

Много благо-даря!

« Отговор #138 -: Ноември 30, 2018, 07:19:08 pm »
Хм виж колко буквално - иц върху натална луна (майката), която управлява осми.

Попътен вятър на круизите, но все пак внимателно  ;) в солара имаш каре с нептун

*

Неактивен Марая

• 7964
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #139 -: Ноември 30, 2018, 07:39:22 pm »
Хм виж колко буквално - иц върху натална луна (майката), която управлява осми.

Попътен вятър на круизите, но все пак внимателно  ;) в солара имаш каре с нептун

Мдаа...осми дом.

Само брат ми не мога да го хвана по тропикал...,но в индийската карта излиза много точно и буквално...изумена съм направо.

Ще внимавам...но в интерес на истината розовите очила ми паднаха в морето ... ;)

« Отговор #140 -: Февруари 07, 2019, 01:55:38 pm »
Има ли някакви събития, нещо интересно?

При мен естествено няма нищо на любовния фронт (да кажем, че все още предстои точния аспект на тр. Юпитер към светилата и сходящ тригон с венера, но не възлагам надежди), за сметка на това тр. Сатурн е на куспидата на шести и тр. плутон в шести проработи като по часовник - промяна в условията на работа, към лошо.

Ако пусна карта някой би ли погледнал какво се очертава занапред, щото и тр. уран предстои да направи съвпад с МЦ, а скоро след това и уранова опозиция?

*

Неактивен Марая

• 7964
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #141 -: Март 04, 2019, 12:12:51 am »
Има ли някакви събития, нещо интересно?

При мен естествено няма нищо на любовния фронт (да кажем, че все още предстои точния аспект на тр. Юпитер към светилата и сходящ тригон с венера, но не възлагам надежди), за сметка на това тр. Сатурн е на куспидата на шести и тр. плутон в шести проработи като по часовник - промяна в условията на работа, към лошо.

Ако пусна карта някой би ли погледнал какво се очертава занапред, щото и тр. уран предстои да направи съвпад с МЦ, а скоро след това и уранова опозиция?

Прати ми на лични данните. :-*