Здравей Гост

Мечки

• 4 Отговора
  • 3533 Прегледи
*

Неактивен Fairy

• 1949
  • емоция :)
    • poznanie.net
Мечки
« -: Септември 12, 2013, 07:18:01 pm »
пфу че и чудо... някои има ли идея на какво е сънуваш големи кафеви мечки? голяма битка падна с тези животинки :)

*

Неактивен milla_m

• 1060
Re: Мечки
« Отговор #1 -: Септември 18, 2013, 10:11:33 pm »
"Убиеш ли мечка в съня си, ще победиш враговете си. Видиш ли в съня си бяла мечка, ще се радваш. Сънуваш мечка в клетка или на синджир, предстои ти успех. Храниш ли мечка в съня си, ще се грижиш за семейството си. Видиш ли в съня си мечка в гората, ще имаш печалба. Ако сънуваш да танцува мечка, значи ще имаш късмет в хазарта или в някаква търговска сделка. Напада ли те мечка в съня ти, чака те премеждие. Сънуваш ли меча кожа, значи ще имаш триумф и щастие. Видиш ли насън мечка, ще се задомиш.
"
СМИРЕНИЕТО Е ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ДЯВОЛЪТ НЕ МОЖЕ ДА ИМИТИРА.

*

Неактивен Fairy

• 1949
    • poznanie.net
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2013, 06:58:54 am »
дамм големи битки напоследък... толкова напрежение... не ме подмина Слънчевата ми дупка и тази година, но днес вече съм ... усещането като победител няма нищо по-приятно  :-*

всъщност ми се струва, че борбата беше със собствените сенки... но това е друга тема

п.с. не ми отговаряш на скайп... сигурно и теб мечоците са те захванали

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2013, 11:21:06 pm »
Мечката за мен е символ на силата..Бавно,тромаво и сигурно.

*

Неактивен Fairy

• 1949
    • poznanie.net
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2013, 10:48:28 am »
тежък месец... (октомври) много стресове, неочаквани развития на събития в служебен план, на косъм и дело да заведа (всъщност не се знае), но и начало на нови проекти, може би и нова работа ..