Здравей Гост

Братята и сестрите в наталната карта

• 18 Отговора
  • 4508 Прегледи
Re: Братята и сестрите в наталната карта
« Отговор #15 -: Декември 01, 2018, 08:56:02 am »
Стана ми интересно как не можеш да "хванеш" брат си по тропикал, Марая. Дали защото диспозитора и субдиспозитора на куспидата на трети е сатурн в риби?

Синастрично той има ли някоя планета, която да подчертава твоя чувствителна конфигурация в натала ти?

Имам брат, чиито светила аспектират точно нодалната ми ос, а тя ми е една от чувствителните конфигурации в картата и е по трети-девети дом. Точно е при мен тълкуванието, че това до което се докосват раху кету в картата го унищожават.

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #16 -: Декември 01, 2018, 01:44:23 pm »
Стана ми интересно как не можеш да "хванеш" брат си по тропикал, Марая. Дали защото диспозитора и субдиспозитора на куспидата на трети е сатурн в риби?

Синастрично той има ли някоя планета, която да подчертава твоя чувствителна конфигурация в натала ти?

Имам брат, чиито светила аспектират точно нодалната ми ос, а тя ми е една от чувствителните конфигурации в картата и е по трети-девети дом. Точно е при мен тълкуванието, че това до което се докосват раху кету в картата го унищожават.

брат ми е роден на 22.06.1970г. софия 02;45 мин.

данните са коректни. погледни ..,ще ми бъде интересно споделеното.

майка ми 20.09.1042г. не знам точния час и слагам слънцето на асц.

Предадена и продадена се усещам . Но...това ми е избора явно. ;) ???

« Отговор #17 -: Декември 03, 2018, 06:36:26 pm »
Наистина не се вижда като брат, много интересно. Мисля да го гледаш по твоята луна в телец - в съвпад е с неговия сатурн, той изисква от теб нещо от минал живот, или пък ти се чувстваш длъжна, твоята луна е в негов 12ти дом, това е домът на последното прераждане. Синастрията е много напрегната, но и много силна.

А в момента твоята пр. венера прави съвпад с неговата натална луна...във всеки случай съвпадът на пр. ти асцедент с твоя марс в козирог и тр. сатурн върху тях, като марс и сатурн са в знак с достойнства и за двете планети, имаш всички шансове да излезеш победител.

Освен това гледала ли си комбина ви - имате партилен съвпад луна плутон...

Тр. сатурн прави съвпад с тр. венера на 16 козирог, януари 2019, отбележи си датите. Допълвам - и частично слънчево затъмнение има януари на 15 козирог.

Наталните ви марсове са активни и в синастрията, и в композита и в пр. композит (пр. асцедент е в съвпад с композитния съвпад марс сатурн), транзитния сатурн както писах също ще активира тези точки...а и при двама ви марс управлява 12-ти дом.

Ще погледна и картата на майка ти тия дни.
« Последна редакция: Декември 03, 2018, 06:56:17 pm от sladurka »

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #18 -: Декември 03, 2018, 07:35:13 pm »
Наистина не се вижда като брат, много интересно. Мисля да го гледаш по твоята луна в телец - в съвпад е с неговия сатурн, той изисква от теб нещо от минал живот, или пък ти се чувстваш длъжна, твоята луна е в негов 12ти дом, това е домът на последното прераждане. Синастрията е много напрегната, но и много силна.

А в момента твоята пр. венера прави съвпад с неговата натална луна...във всеки случай съвпадът на пр. ти асцедент с твоя марс в козирог и тр. сатурн върху тях, като марс и сатурн са в знак с достойнства и за двете планети, имаш всички шансове да излезеш победител.

Освен това гледала ли си комбина ви - имате партилен съвпад луна плутон...

Тр. сатурн прави съвпад с тр. венера на 16 козирог, януари 2019, отбележи си датите. Допълвам - и частично слънчево затъмнение има януари на 15 козирог.

Наталните ви марсове са активни и в синастрията, и в композита и в пр. композит (пр. асцедент е в съвпад с композитния съвпад марс сатурн), транзитния сатурн както писах също ще активира тези точки...а и при двама ви марс управлява 12-ти дом.

Ще погледна и картата на майка ти тия дни.

Говорим по тропикал...На куспидата на 3-ти/братя , сестри/ е водолей. Управител Уран в тригон Луна/майка ми/. Ако приемем и Сатурн като древен управител на водолей , най-точния аспект на Сатурн е секстил Луна.
Управител на 8-ми/наследства/ е Луната. хаха- виж как си го насосвам... ;D

Обаче уран е в каре със слънцето- бащата.

Динамиката на картата според джойтиш е сериозна. Той е в началото на периода на Саде Сати.

За победител не това ми е целта...Искам да се осъзнае. И майка ми разбира се.
Много съм дала, ама много...и ме боли не заради даването , а от овчедушието.

Да не коментирам , че цял живот е бил богопомазан от майка ми...