Здравей Гост

Еротични сънища

• 10 Отговора
  • 4502 Прегледи
*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
Еротични сънища
« -: Юни 27, 2011, 07:03:07 pm »
Имали ли сте такива сънища? ::)

Специалистите ги определят като важни сънища за психичното здраве на човека...Съществуват мнения които свързват еротичния сън с творчески потенциал...Според психотерапевтите при тези сънища липсва романтика...А според мен не е така... ;D
Сънували ли сте такива сънища и какви са били усещанията Ви след като се събудите...? ;)

*

Неактивен Fairy

• 1949
  • емоция :)
    • poznanie.net
Re: Еротични сънища
« Отговор #1 -: Юли 16, 2011, 05:09:19 pm »
напоследък, особено последните няколко дни все едни такива - а пък ужким аз си задавам сънищата, възможно ли е да е повече от сънуване? нещо като астрални посещения?  ::)

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #2 -: Юли 16, 2011, 05:13:44 pm »
напоследък, особено последните няколко дни все едни такива - а пък ужким аз си задавам сънищата, възможно ли е да е повече от сънуване? нещо като астрални посещения?  ::)
Мислиш астрално? ::) ;D...Да не би мъжа ти да си върши работата като преди това те анестезира.... ;D :P

*

Неактивен Fairy

• 1949
    • poznanie.net
« Отговор #3 -: Юли 16, 2011, 05:31:07 pm »
Мислиш астрално? ::) ;D...Да не би мъжа ти да си върши работата като преди това те анестезира.... ;D :P

:o :o ооо не знам, но е толкова реално сякаш е истинско

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #4 -: Юли 16, 2011, 05:34:10 pm »

:haha: :haha: от анестезията шъ да е да знаИш... И ако е кожена... :-[ :haha:

*

Неактивен Fairy

• 1949
    • poznanie.net
« Отговор #5 -: Юли 16, 2011, 05:35:21 pm »

от това ще е... даже нощес сякаш ме притискаше

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #6 -: Юли 16, 2011, 05:38:48 pm »

от това ще е... даже нощес сякаш ме притискаше

:haha: до стената ли.... ::) :haha: Ъаъ...,край визуализирах го....

« Отговор #7 -: Юли 17, 2011, 12:29:05 pm »
Сънували ли сте такива сънища и какви са били усещанията Ви след като се събудите...? ;)

Веднъж сънувах толкова реален еротичен сън, беше като филм наяве, че чак се събудих и станах да проветрявам стаята, усещах адска жега.  ;D

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #9 -: Март 02, 2012, 01:45:56 pm »
Психоаналитиците твърдят, че ако ви се присънва море, това е свързано със секса. Но ако сънувате секс, информацията, която сънят носи със себе си е за съвсем друго…Еротични сънища сънуват всички и с различна честота..Удивително е, че даже на петгодишни деца могат да се присънят видения “за любов”. Разбира се, съдържанието на съня на 13-годишния тийнейджър ще се отличава от сънищата на “възрастните” сънища, които стават все по-откровени с възрастта и придобития опит.
Искате ли да разберете какво казват вашите еротични сънища?
Най-разпространените еротични сънища са за насилие.Ако сте жертва на насилие, това свидетелства са свитост и желание да се освободите от оковите. Всъщност насилникът сте самият вие. А ако и сами прилагате сила, значи всичко ви е омръзнало и мечтаете да промените този свят.
Признак за безпокойство за качеството на своя сексуален живот са еротичните сънища за това как правите секс на обществено място. Нещо не ви устройва, но какво-засега не е ясно. Може и да се окаже, че вашите тревоги не се отнасят до секса, а до някаква друга сфера на живота.
Любопитни изводи могат да се направят, ако сънувате, че правите любов със самия себе си. Това значи, че е възможно да страдате от ниска самооценка. Трябва да се погледнете отстрани и или да откриете своите достойнства, или да разберете своите недостатъци.
Често в еротичните сънища на жени с традиционна ориентация се среща секс с друга жена. И това съвсем не означава лесбийски наклонности. Възможно е да не получавате от живота любов, нежност,топлина, нужното ви отношение и жената в съня ви е символ на всичко това. Възможно е да ви харесват някакви качества на жена, които не стигат на вас самата, които не можете да притежавате. Така че в съня вие обладавате не просто тези качества, а самата жена.
Понякога в еротичните сънища жената става мъж. Защо? Първо- заради естесвения интерес. На нас ни е любопитно как е устроен мъжът, какво усеща той по време на близостта. Второ, това може да бъде безсъзнателна психологическа защита от «неправилен» секс със себеподобна, вие бихте искали да играете в секса по-активна роля, но в реалния живот засега нещо ви задържа.
Ако насън правите секс с някой познат, то това няма отношение към някакви чувства към него или склонност към изневяра. Просто в този човек има нещо, което по ваше мнение много не достига на настоящия ви партньор.
Ако се занимавате насън със секс с непознат / естествено, в самия сън вие се познавате/, не се тормозете и не се срамувайте от това. Най-вероятно просто са ви омръзнали сивото ежедневие и рутина. Вие искате някакви нови емоции, нещо завладяващо. И непознатият от съня е сякаш мостче от настоящия живот към този, за който мечтаете.
Присънва ви се партньор, с който отдавна сте се разделили? Не, не става дума, че тъгувате за него или не всички чувства са минали. Ако сънувате такива сънища рядко, отнасяйте се като към сън с непознат. А ако бившият ви се присънва често, помислете си, вероятно има някакви неща, обстоятелства, които са останали недовършени, неизчистени и недоразбрани и това подсъзнателно ви безпокои.
Сънували сте сън със знаменитост? Вариантите за тълкуване на такъв сън са няколко. Първо, възможно е да искате да станете звезда и да принадлежите към висшето общество. Второ, настоящият ви партньор в момента не ви привлича особено и ви се иска нещо красиво и необикновено. А може би вие малко сте влюбени в този известен мъж? За вас той се асоциира не само със сексуална привлекателност, а и с красив живот.
Случва се да сънувате, че правите любов с някой, който в реалния живот ви е неприятен. Замислете се, възможно е да искате да приличате на него. Често са ни неприятни именно достойствата на другия човек / нали на много хора им харесват точно качествата, които вие смятате за неприятни/. Или такъв сън е своеобразен протест против целия свят, който ви се струва скучен и предсказуем. Сменете гардероба, прическата, работата. Всички промени ще бъдат от полза, в това число-и в отношенията с противоположния пол. Нали сексуалният живот в условията на застой в живота също става рутина.
Не преживявайте по повод на еротичните си сънища, даже най-странните.Нали не можем да знаем какво ще ни се присъни.Сънят не винаги отразява реалния живот. По-често това е гласът на подсъзнанието, което по такъв начин указва личностните ни проблеми, нереализираност и самота. През деня тази информация не може да пробие в нашето съзнание, защото обстоятелствата или моралните задръжки не го позволяват.
Учените и до днес гадаят върху природата на съня. Трябва да бъдем внимателни към сънищата и да благодарим на съдбата за зашифрованите в тях указания за проблемите и пътищата за тяхното разрешаване.

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
« Отговор #10 -: Март 02, 2012, 01:47:01 pm »
Скритите послания на еротичните сънища
Не бива да се боите, че често ви се присънват най-парадоксални неща, съветват специалистите. Според сексолозите започнете ли да анализирате еротичните си сънища, ще разберете какви са най-съкровените ви желания.

Нима съм лесбийка?
Лили е разтревожена: тя разказва, че на сън е била в прегръдките на жена. И най-ужасното - че това й е било толкова приятно.
„Нима съм лесбийка?", изплашено се пита тя. А всъщност страховете й са напразни.
Сънят на Лили издава нещо друго: просто на нея не й достигат ласки от партньора, неговите нежни докосвания. Също така много вероятно е, когато е била малко момиченце, да не е получавала достатъчно обич и нежност от родителите си, а и сега съпругът да не бърза да удовлетвори чувствения й глад.

А може би съм мазохистка?
Друго нощно видение - на жената й се присънва, че някой мъж я изнасилва. Когато се събуди, „жертвата" се подозира в прикрит мазохизъм.
Макар сънят й да говори за съвсем други неща: за незадоволяване на нейния древен инстинкт - да бъде завоювана, похитена от самец с първобитна грубост.
Много често подобни сънища имат жени, чиито съпрузи ги гледат като нежни цветя.И тези галенички на съдбата са доволни от такова отношение, но само нощем истинските им желания, освободени от оковите на вечния цензор, наречен съзнание, избиват навън.

Кошмар - гола пред хорските очи
Едва ли не всяка жена поне веднъж в живота си е сънувала, че стои гола или доста разсъблечена пред непознати. Понякога на сън тя се срамува от това, но по-често изпитва желание да подразни публиката с голотата си.
Специалистите имат тълкувание и на подобен сън. Според тях той е характерен за сексуално разкрепостените, недоволни от тялото си и от себе си представителки на нежния пол.И недолюбваното им тяло се опитва чрез съня да изкрещи на притежателката си: „Обичай ме, искам да предизвиквам възхита у теб и у другите хора!"

Бях насаме с шефа
Много често сексът е сюжет на еротичните сънища. Опитайте се да разгадаете техния език. Спомнете си как се държите по време на секса в съня си. Навярно не така, както наяве -може би сте много по-освободени. Застанете пред огледалото: не се ли притеснявате от напълняването в талията или от не твърде стройните си крака?
Ако не е това, значи и наяве не бива да се измъчвате заради подобни мними недостатъци. И накрая с кого правите секс. Често насън лягате с въображаем партньор. И неговият типаж може да ви подскаже какъв мъж всъщност ви е нужен. Или да се виждате в обятията на толкова мразения от вас шеф или колега, на срамежлив съученик или нахален съсед. И в съня ви е приятно да правите секс с човек, който в реалността ненавиждате. В този случай подсъзнанието отново поднася своите изненади.