Здравей Гост

Мантрите, ключове отварящи заключените врати на Вселената

• 21 Отговора
  • 39965 Прегледи
*

Неактивен taniatsiolakidu

• *
  • 20
  • Когато учиш другите, учиш и себе си.
    • www.hiromantia-ezoterika.com
Оооо, Привет Таня.... ;D :-*

Как си? Радвам се, че те *срещам*....

Om Mani Padme Hum..
[/quote]
Благодаря прекрасно, аз също, и преди всичко че днес имам време да почето от форума :)
Случайността е меката възглавница, върху която почиват онези, които изключват от Космоса божественото, смисленото и даващото цел на всички същества,предпочитайки празния мит, че Вселената е възникнала съвсем между другото и абсолютно от само себе си, без в това да е вложен какъвто и да било смисъл.

*

Неактивен teia

• **
  • 74
Мантра за развиване на интуицията и вземане на подходящо решение подсказано от Аз-а:
"Аз съм огромен океан от любов и светлина. Вслушвам се в себе си. Долавям гласа на истината, която ми помага да направя подходящия избор. Доверявам се на своята душа, която помни. Амин."

Мантра на любовта
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wawknsOhwBM#t=83s
Харесвам ми да я слушам
« Последна редакция: Декември 14, 2011, 09:45:55 am от teia »

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
http://www.youtube.com/watch?v=TDUdT5z_CBU&feature=related

Мантра , която ме зарежда изключително... :-*

*

Неактивен teia

• **
  • 74
http://www.youtube.com/watch?v=TDUdT5z_CBU&feature=related

Мантра , която ме зарежда изключително... :-*

Марая тази е изключителна  :x_70: Благодаря ти !

Здравейте. Имам опит с медитацията и наскоро се реших да пробвам с мантрите. Имам много проблеми на главата си и не става със  Тайната - тя работи само за едно нещо. Мантрите могат ли наистина да ми помогнат, или само ще си изгубя времето? Предварително казвам, че не вярвам в никакви богове.

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
Многократното повтаряне наум на дума, фраза (МАНТРА) установява връзка с Бог. Може да се повтаря по време на медитация, йога, а може да се използва и в ежедневието.

Мантра е една дълбинна практика на ума. Съсредоточавате се върху думата. Тази дума може да е ОМ, АУМ, ЛАМ, ВАМ… Смята се, че звукът ОМ е създал материята, изтегляйки материята от Празнотата. Фразата трябва да е кратка, звучна, трябва да съдържа свято или свещено име. Силата й се крие в самото повтаряне. Самата дума носи вибрации при произнасянето й. Произнасяйте я бавно и концентрирано. По всяко време може да я повтаряте – докато отивате на работа, докато се разхождате, докато пазарувате, докато миете чинии или тичате в парка.

Като спрете да я повтаряте, фокусирайте с върху чувствата и усещанията си.

Използвайте я в момент на страх, болка, гняв, при силни емоции. Мантрата води до трансформация, пречиства ума и емоциите, води до изцеление на тялото – ментално, емоционално, физически.

Когато чуваме думите често, това повторение води до повишаване на здравето, до пречистване и лечение. При концентрирането и повторението се изисква дисциплина. Умът скача, блуждае, иска да спре, да избяга другаде, връщате го тук и сега. Умът бавно притихва и се дисциплинира – започва да слуша.

Този начин на медитация помага при самолечение. Една добра мантра е АВЕ МАРИЯ. Изпълва те със спокойствие дори в най-трудните моменти.

Когато не сте заети, в ума ви кънти мантрата. Това е директната ви връзка с Бог.

Много хора вярват в силата на молитвата, но не знаят как се постига.

Всичко може да се разреши благоприятно, ако човек практикува молитва.

Молитвата има уникална мощ! Тя е най-голямата сила, която човек има, когато се моли.

Когато се молим, изпращаме и получаваме много енергия.

Молитвата пречиства, възродява. Тя прониква дълбоко във вас, става част от вас.

Когато се молите, влизате в контакт с Твореца, Бог, Висша сила.

Как става?

1.Преди да започнете, помислете за какво ще отправяте молитва.

2.Молитвата се практикува в усамотение. Това е един процес на свързване на Аза с Бог – отваряне на съзнанието за Бог.

3.Важен фактор в този процес е вярата. Молитвата трябва да е правилно насочена.

4.Когато разговаряте с Бог, представете си, че разговаряте с най-близкия си приятел. Споделете му проблемите си, мъката си.

5.С много обич отправете молитвата си с думите: “Господи, нека бъде волята ти в живота ми. Изпрати ми, моля те, просветление. Дай ми знак какво да правя, как да постъпя.” А след това, оставете нещата в Божиите ръце и Божията воля.

6.Молете се смирено, простичко, фокусирани върху Божията любов и присъствие. Нека молитвата бъде кратка. Правете я често – така усещате, че не сте сами; усещате Божието присъствие.

7.Когато се молите, започвайте и завършвайте молитвата с благодарност.

8. Бъдете постоянни. Може да отправяте молитви към Бог навсякъде и по всяко време.

Господи, нека бъде волята ти в живота ми!

Нека усвоя всички уроци, които идват в живота ми!

Знам, че ще ме направят по-силен(а), още по-любящ ЧОВЕК!

Знам, че всичко е за добро, Господи!

Смирявам се, смирявам се, смирявам се!

Нека бъде волята ти в живота ми! Доверявам ти се!

Живей в мен, Господи,

влез в мен сега, насити ме с присъствието си!

Чувствам те, обичам те!

Благодаря ти Господи, амин!

« Последна редакция: Януари 07, 2017, 03:38:54 am от Марая »

*

Неактивен Марая

• 7965
  • ПРОСТО МАРАЯ!
Самые мощные мантры для привлечения денег

КУНГ-РОНО-АМА-НИЛО-ТА-ВОНГ — предназначена для легкого и быстрого привлечения денег.

ОМ ШРИМ ХРИМ ШРИМ КАМАЛЕ КАМАЛАЛАЙЕ ПРАСИД ПРАСИД ШРИМ ХРИМ ОМ МАХАЛАКШМИМИЙЕ НАМАХ — предназначается для успеха в делах и привлечении благополучия.

ОМ ГАМ ГАНАПАТАЙЕ НАМАХА — используются для вхождения в резонанс с энергиями удачи в бизнесе, в делах и успешного продвижения по карьерной лестнице.

ОМ ШРИ ГАНЕШАЙЯ НАМАХ — служит усиливает человеческие таланты и дает успех в торговле и коммерческий операциях.

РИНДЖАЙЯ ЧАМУНДЕ ДХУБХИРАМА РАМБХА ТАРУВАРА ЧАДИ ДЖАДИ ДЖАЙЯ ЙАХА ДЕКХАГА АМУКА КЕ САБА РОГА ПАРАЙЯ ОМ ШЛИМ ХУМ ПХАТА СВАХА АМУКИ РАДЖОДОША НАШАЙЯ — дарит процветание и изобилие во всех его проявлениях.

РАМАБХАДРА МАХАШАВАСА РАГХУВИРА НРИПОТТАМА ДАШАСЙАНТАКАМ МАМ РАКША ДЕХИ МЕ ПАРАМАМ ШРИЙАМ — создана для привлечения и увеличения всех видов прибыли и материального достатка.